8. Sınıflar! DersVizyon dan yine bir ilk. Matematik dersinden TEOG sınavında Çıkmış Sorular bölümü eklendi. 8. Sınıf bölümünde soldaki menüden Fraktallar, Koordinat Düzlemi, Histogram, Üslü Sayılar ve Köklü Sayılar konularının çıkmış sorularına ulaşabilirsiniz.

DersVizyon.Com
Ücretsiz online çalışma kaynağınız...

6. Sınıf Takdir-Teşekkür Hesaplama

6. sınıf öğrencileri! Takdir teşekkür hesaplama programımız ile hangi belgeyi alacağınızı anında öğrenebilirsiniz. 6. sınıflar için özel hazırladığımız bu Online Takdir Teşekkür Hesaplama programı sayesinde yıl sonunda veya dönem sonundaki alacağınız belgeyi önceden öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki formda ilgili derslerin yanındaki kutucuklara E-Okul Veli Bilgilendirme sistemindeki dönem sonu notlarınızı girerek ağırlıklı ortalama sonucunuzu hesaplayabilirsiniz. Hesapladığınız bu sonuca göre takdir teşekkür hesaplama programı hangi belgeyi alacağınızı kendisi gösterecektir.

Ondalıklı kısmı yazarken virgül “,” kullanmanız gerekmektedir. Örnek giriş 85,75

NOT: Türkçe dersi notunuz 55 ten az ise veya 45 ten düşük herhangi bir notunuz varsa hiç bir belge alamayacaksınız.

E-Okul not sistemi ile % 100 uyumludur.

 

6. Sınıf Ortaokullar İçin Takdir-Teşekkür Hesaplama

 

6. Sınıf İmam Hatip Ortaokulu İçin Takdir-Teşekkür Hesaplama

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.

Herhangi bir ihlal varsa lütfen İHLAL BİLDİR'e tıklayın.

Üye Giriş/Kayıt

Giriş Yap / Kayıt Ol

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise dersvizyon@windowslive.com adresinden bize ulaşınız.